برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کلیه خریداران و افرادی که بر هر نحوی از وب سایت مگاترونیک استفاده می کنند موظف به رعایت و قبولی تمامی شرایط و قوانین نوشته شده در این صفحه هستند.

قوانین و شرایط خریداران


با تشکر فراوان از اینکه وب سایت مگاترونیک را برای خریدهای خود انتخاب کرده اید.

 1. سوالات قبل از خرید را می توانید از طریق بخش دیدگاه های مربوط به همان محصول مطرح کنید.
 2. نیاز به راهنمایی یا پشتیبانی موارد خاص از طریق سیستم تیکتینگ مگاترونیک انجام خواهد شد.
 3. بررسی دیدگاه های هر محصول توسط فروشنده آن محصول پاسخ داده خواهد شد. نحوه پاسخ و عملکرد فروشنده می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده باشد.
 4. پیش از خرید ابتدا محصول مورد نظر را از هر نظری بررسی کرده و نسب به خرید خود مطمئن شوید. ( جزئیات محصول , نظرات سایر خریداران  و … )
 5. در انتخاب خود کاملا دقت کنید. در نظر داشته باشید صرفا در حالات زیر درخواست های استرداد سفارش قابل بررسی است : مغایرت توضیحات محصول با امکانات آن ، مغایرت توضیحات محصول با امکانات آن ، وجود مشکل در محصول و عدم رفع آن توسط فروشنده و عدم ارائه پشتیبانی مناسب در 6 ماه اول تضمین شده
 6. محصولات معیوب با بررسی و تایید کارشناسان مگاترونیک از روی سایت حذف خواهند شد و فروشنده موظف است هزینه مشتری را برگرداند یا محصول سالم دیگر را جایگزین کند.
 7. بازگشت وجه در برخی موارد فقط و فقط با شارژ کیفی پول می باشد و مشتری می تواند برای خرید های دیگری از ان هزینه استفاده کند.
 8. خریدار با پرداخت مبلغ فاکتور محصول تمامی شرایط و قوانین خرید از مگاترونیک را پذیرفته و نیازی به امضا یا ملاقات حضوری ندارد.
 9. کلیه اطلاعات مشتریان نزد مگاترونیک محفوظ می باشد و مگاترونیک نسبت به اطلاعات محرمانه کاربران خود مسئو است. ارائه اطلاعات مشتری تنها با ارائه حکم از مراجع قانونی و قضایی امکان پذیر خواهد بود.
 10. مگاترونیک هیچگونه مسئولیتی در قبال محصولات ارائه شده ندارد. و صرفا یک رابط بین خریدار و فروشنده است.
 11. خریداران حق فروش یا به اشتراک گذاری رایگان محصولات خریداری شده را ندارند. در صورت مشاهده طبق قوانین رسمی کشور تابع قوانین جمهوری اسلامی با فرد خاطی برخورد خواهد شد و دسترسی های او به فایل های خریداری شده قبل مسدود خواهد شد.
 12. هرگونه تبلیغ سایت های دیگر یا فروش محصول در سایر سایت ها بر خلاف قوانین سایت بوده و مگاترونیک می تواند بدون هیچگونه اطلاع قبلی حساب کاربری فرد خاطی را مسدود کند. و حق هر گونه شکایت از اون سلب می شود.
 13. توهین و استفاده از حرف های رکیک در بخش دیدگاه ها و پشتیبانی سبب بسته شدن حساب کاربری می شود و کار هیچگونه حق شکایتی از این بابت نخواهد داشت.
 14. کلیه خدمات مگاترونیک دقیقا به همان صورتی هست که در سایت مشاهده می کنید و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آن نمی شود. در ضمن هیچ ضمانتی برا اینکه محصول خریداری شده باب میل شما نبوده , یا داشتن تفاوت با نیاز شما وجود ندارد.
 15. توافقنامه استفاده از خدمات وب سایت مگاترونیک ابرا اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین جامعه های ناظر بر خدمات قابل ارائه مگاترونیک.  و از آنجا که این شرایط و قوانین و توافقات در کشور و بین الملل به طور آنلاین , ماهانه و چند وقت یک بار امکان تغییر دارند، مگاترونیک حق تغییرات آتی در بخش قوانین و شرایط را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین و شرایط بروز شده را از طریق همین صفحه در اختیار و دید عموم قرار میدهد. لازم به ذکر است مگاترونیک هیچگونه مسئولیتی در قبلا اطلاع رسانی نفر به نفر نیست و کاربران باید هر چند وقت یکبار به این صفحه سر زده و قوانین را با آخرین تغییرات اعمال شده دنبال کنند.

0